Radunia Wiosna 2016

Sobota 09.04.2016r

Junior D1 zaprasza na 11,oo na mecz z Bałtykiem Sztutowo. Jesienią wygrana 7:1

ORZEŁ SUBKOWY : Bałtyk Sztutowo 9:1  (2:0)

Bramki dla ORŁA: Maciej Sablewski x5;Stanisław Rzeszotek x1;Klohs Igor x1; Malmur Aleks x1 i samobójcza

Zespół który pokonał Bałtyk Sztutowo 9:1

Od lewej stoją: trener Jacek Lisewski;Jarosław Wojcicki,Kacper Dawicki,Szymon Dombrowski,Maciej Sablewski,Cezary Grala,Igor Klohs,Cezary Knurowski,Sylwester Jurczyński

Niżej od lewej:Krystian Kwaśniak,Leszek Ćwikliński,Michał Górka,Stanisław Rzeszotek,Piotr Jurczyński,Malmur Aleks

V Liga zaprasza na 16,oo na mecz z Radunią Stężyca. Jesienią przegrana 1:3

ORZEŁ SUBKOWY : Radunia Stężyca   3:2 (2:0)

Bramki dla ORŁA: 17',80'Dawid Kwaśniak; 30' Michał Domke

Skład: Mateusz Klinkusz – Krzysztof Raczek,Dawid Kwaśniak,Marcin Ciosek,Wojciech Wolfhart – Michał Domke,Szymon Grzelak,Michał Kalinowski,Piotr Kurczyński,Paweł Domke – Dawid Kania(70'Szymon Szafrański)

Po 45 minutach prowadzimy 2:0. Dwie ładne bramki: Dawid Kwaśniak z rzutu wolnego(z 22m) i Michał Domke po indywidualnej akcji lewą stroną i strzale w długi róg.

Powodów, dla których w 49' i 56' tracimy dwie bramki, nie zna nikt. Dekoncentracja po przerwie??. Po chwili jednak zdobywamy przewagę  i znowy ORZEŁ prowadzi grę. Ok 80' sędzia dyktuje rzut karny, za zagranie ręką obrońcy Gości(zawodnicy Raduni nie protestowali) i zwycięską bramkę zdobywa Dawid Kwaśniak