Szarża Wiosna 2016

Sobota 16.04.2016r

Junior D1 wyjeżdża o 9,3o na mecz o 11,oo z Gromem Nowy Staw(boisko w Myszewie) Jesienią wygrana 14:1

Grom Nowy Staw : ORZEŁ SUBKOWY   0:2

Bramki dla Orła: Maciej Sablewskix2

Junior B zaprasza na 11,oo  na mecz  z GKS Gardeja. Jesienią przegrana 3:2

ORZEŁ SUBKOWY : GKS Gardeja   6:0 (4:0)

Bramki dla Orła: Mateusz Cisewski(k)x1;Przemysław Mokwax2; Waldemar Kowalskix1;Paweł Kalkowskix1 i Dawid Mazax1

Stoją od lewej: Waldemar Kowalski;Maciej Szoska;Dawid Jażdzewski;Mateusz Cisewski;Łukasz Zubkowicz;Kamil Sarnowski;Daniel Freitag;Kacper Kraska;Wiktor Reinholz i trener Krzysztof Tarnowski

Niżej od lewej:Grzegorz Kajzer;Przemysław Mokwa;Paweł Pielecki;Dawid Maza;Paweł Kalkowski;Kamil Kończyk i Adrian Block

Niedziela  17.04.2016r

V liga wyjeżdża o 11,oo(zmiana 10,45) na mecz o 13,oo z Kornowscy Szarża Krojanty. /autokar/

Szarża Krojanty : ORZEŁ SUBKOWY  4:1 (1:1)

Bramka: 20' Michał Domke

Skład: Mateusz Klinkusz – Wojciech Wolfhart;Marcin Ciosek(70'Szymon Szafrański);Dawid Kwaśniak;Krzysztof Raczek – Paweł Domke;Szymon Grzelak(65'Krzysztof Kwaśniak);Adam Zakrzewski;Piotr Kurczyński;Michał Domke – Wojciech Szoska

Pierwsza połowa należała do nas w 20' Michał Domke zdobywa prowadzenie.Mamy jeszcze kilka b.dobrych sytuacji(np. Paweł Domke strzelając do pustej bramki trafia w słupek). W 44' Gospodarze wyrównują. Po przerwie, przewaga Szarży kończy się zdobyciem przez nich bramki w 63 minucie. Trener zmienia stopera na napastnika – atakujemy, ale jak to w takich sytuacjach, dwie kontry Gospodarzy w ostnich 10 minutach meczu zapewniają im zwycięstwo.

Historia: Szarża Krojanty to trudny przeciwnik, nasze mecze z nim układały się pechowo. Do tej pory spotykaliśmy się 5-cio krotnie. 3 mecze przegraliśmy; 1 remis i 1 wygrana. Bramki 4 : 12. Trzeba przyznać że źle to wygląda. W niedzielę jest okazja, aby te statystyki poprawić.