To będzie 8 kolejka rundy jesiennej w V Lidze, a więc przekroczymy półmetek rozgrywek

Junior D1 zaprasza na 11,oo na mecz z Pomezanią Malbork

ORZEŁ SUBKOWY : Pomezania Malbork   3:2  (1:2)

Bramki dla Orła: Maciej Sablewski x2 i Sylwester Jurczyński x1

V liga wyjeżdża (bus) o 14,oo na mecz o 16,oo z Borowiakiem Czersk

Borowiak Czersk : ORZEŁ SUBKOWY  3:1  (2:1)

Skład: Mateusz Klinkusz – Krzysztof Raczek;Szymon Grzelak;Marcin Ciosek;Wojciech Wolfhart – Michał Domke;Piotr Kurczyński;Krzysztof Kwaśniak;Adam Zakrzewski – Szymon Szafrański;Paweł Domke

Bramka dla Orła: 44' Szymon Grzelak(k)

W pierwszej części meczu mieliśmy kilka 100% sytuacji, a przegrywaliśmy 0:2. W końcówce I połowy piękna akcja Michała Domke, minął 4 zawodników, a 5 przeciwnik faulował go w polu karnym. Rzut karny wykorzystał Szymon Grzelak. W II części gry  mieliśmy tzw. "przewagę optyczną" gra toczyła się na  połowie Gospodarzy, ale nie stwarzaliśmy klarownych sytacji podbrankowych.  W 83' po kontrze tracimy bramkę na 3:1. Do konca meczu Borowiak stworzył jeszcze kilka groźnych sytuacji ( w tym rzut karny – obroniony przez Mateusza Klinkusza)