Z NIEBA DO PIEKŁA I NA KONIEC POWRÓT DO CZYŚĆCA!!!

W sobotę o godz. 16.00 seniorzy ORŁA Subkowy rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem na wyjeździe z drużyną RELAXU Ryjewo, remisując 3-3 /0-1/.

Do przerwy zdecydowana przewaga Naszej drużyny i prowadzenie 1-0 po bramce samobójczej, po rzucie rożnym wykonywanym przez Dawida SMOLINSKIEGO. Do tego kilka doskonałych sytuacji niewykorzystanych przez zawodników ORŁA. Zaraz po przerwie doskonała akcja i Tomek SKALSKI podwyższa na 2-0. Kilka kolejnych sytuacji bramkowych na podwyższenie jeszcze wyniku i praktycznie mecz pod kontrolą. I nagle trzy stałe fragmenty gry dla drużyna RELAXU i przegrywamy 2-3. W doliczonym czasie gry Michał KALINOWSKI, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, doprowadza do remisu 3-3.

Pozostał niedosyt i żal niewykorzystanych sytuacji i z drugiej strony, prostych błędów w obronie. Widać, że chłopacy wiedzą, jak gra się w piłkę i to przez znaczną część meczy pokazują, ale strasznie bolą chwile dekoncentracji i niefrasobliwości, przez które tracimy cenne punkty ligowe.

Skład ORŁA: KLINKUSZ – SKALSKI Ł., GRZELAK, ORZECHOWSKI, ANDRZEJEWSKI /WROŃSKI/ – TAMOWICZ /KALINOWSKI/, GOŃDA, SMOLINSKI, TRAMOWSKI, SKALSKI T. /SZOSKA M./, SZOSKA W. /KANIA/.