Zwycięski wyjazd do Prabut seniorów ORŁA Subkowy.

W sobotę o godz. 16.00 w Prabutach seniorzy ORŁA rozegrali kolejny mecz o mistrzostwo V Ligi, wygrywając na trudnym terenie 2-1 /1-1/ po golach strzelonych przez DUMELA i BODZIA /z karnego/.
Mecz walki, obie drużyny chciały „grać w piłkę” i nie ograniczały się do typowej „kopaniny”. Z tego powodu może mało atrakcyjnie z boku to wyglądało dla kibiców, ale trenersko i taktycznie było ok. Muszę przyznać, że drużyna POGONI bardzo dobrze ułożona taktycznie, chcąca prowadzić grę. My nie chcieliśmy być gorsi. Kilka braków kadrowych w Naszej drużynie /sprawy osobiste i rodzinne/, ale dzięki Bogu mamy w tej chwili szeroką kadrę i zawodników mogących w pełni zastąpić nieobecnych kolegów. Z powodu kontuzji KACZORKA w trakcie meczu /złamana ręka w nadgarstku/ trener Andrzej BORYS musiał rotować ustawienie drużyny, a co za tym idzie również obierać inną taktykę. Ale summa summarum 3 punkty powędrowały do Subków.
Pierwsza bramka, to efekt stałego fragmentu gry wykonywanego przez KOŁKA z boku pola karnego, przedłużka na długi słupek głową przez SMOŁĘ i DUMELEK wieńczy dzieło, również uderzając piłkę głową. Karny dla Nas, po faulu na DUMELKU i niezawodny /na ogół/ BODZIO strzela pewnie drugą bramkę.
Gospodarze chcieli jeszcze odrobić straty, ale to My mieliśmy trzy kontry, w których zabrakło spokoju i precyzji, żeby dobić przeciwnika.
Skład ORŁA: Mateusz KLINKUSZ, Damian ROMANOWSKI /Franciszek RYTLEWSKI/, Paweł DOMKE, Szymon GRZELAK, Jonasz GDANIEC, Gustaw ANDRZEJEWSKI, Krzysztof KOŁODZIEJ, Michał ALABURDA /Dawid KANIA/, Michał DOMKE /Adam ZAKRZEWSKI/, Dawid SMOLINSKI /Mariusz WROŃSKI/, Michał KALINOWSKI.
SĄ ZWYCIĘSTWA, JEST RADOŚĆ, SUPER ATMOSFERA,
I CO NAJWAŻNIEJSZE, JEST DRUŻYNA!!!