Pomezania jesień 2016

Sobota 12.11.2016r.

Junior B                       ORZEŁ SUBKOWY : Rodło Trzciano   7:2

                                  stadion Subkowy   mecz o 11,oo

                                  /ostatni mecz w rundzie jesiennej/

Bramki dla Orła: Dawid Jażdzewski x2; Paweł Kalkowski x1; Patryk Gruszczyński x1; Adrian Block x1; Paweł Pielecki x1 i Kamil Kończyk x1 

Wtorek 15.11.2016r

V liga                    Pomezania Malbork : ORZEŁ SUBKOWY   4:4 (4:0)

                                  wyjazd /transport własny/ mecz o 19,oo

Skład:Mateusz Klinkusz – Jacek Ciosek;Szymon Grzelak(75'Michał Kalinowski);Marcin Ciosek(46'Oskar Krajnik) – Michał Domke;Krzysztof Kołodziej;Mateusz Sroka;Wiktor Reinholz;Mateusz Janowski(46'Dawid Kania) – Paweł Żelechowski(65'Szymon Szfrański);Wojciech Szoska.

                             Szalony mecz w Malborku.

   W niezwykle trudnych warunkach atmosferycznych, przyszło nam rozegrać mecz w Malborku. Gospodarze wybrali stronę boiska i zagrali I część z wiatrem. Silny południowy wiatr im sprzyjał i I część spotkania mogła się skończym znacznie wyższą przewagą Pomezanii. Po zmianie stron, pogodna się pogorszyła, przez 45 minut padał rzęsisty deszcz. Gospodarzy "napoczął" ok 60 minuty strzałem z ok 40m – Szymon Grzelak Około 10 minut później z  30m. strzelał Mateusz Sroka i było już tylko 4:2 dla Pomezanii.Końcówka spotkania należała do Wojtka Szoski. Najpierw po faulu na nim, wykorzystał rzut karny.W 88' ponownie faul na Wojtku i rzut karny wykorzystany  (na raty ) przez Mateusza Srokę. W doliczonym czasie gry Pomezanię mógł "dobić" Szymon Szafrański, ale nie wykorzystał sytuacji "sam na sam". Trzeba przyznać że Gospodarze mieli sporo sytuacji, ale na posterunku świetnie spisywał się Mateusz Klinkusz.