Baraże Juniora B

WTOREK 24.06.2014r

Junior B wyjeżdża o godz. 15,15 na mecz o godz 17,oo z Żuławami Nowy Dwór Gdański

Żuławy Nowy Dwór : ORZEŁ SUBKOWY 3:1 (1:1)

Bramka: Szymon Szafrański

Na 3 minuty przed końcem I połowy przy stanie 1:0 dla nas nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. W ostatniej minucie Gospodarze wyrównali, a w II połowie już poszło.

Nie wszystko stracone w niedzielę zapraszamy na nasz stadion na rewanż.

SOBOTA 28.06.2014r

Wielki mecz kontrolny: V Liga vs Serie A  17,oo Zmiana 15,oo

NIEDZIELA 29.06.2014r

Wielki sukces naszego zespołu i trenera Dariusza Nawoja !!!

ORZEŁ SUBKOWY : Żuławy Nowy Dwór Gdański   3:1(2:1)

3'Krzysztof Wojcicki; 20'Maciej Szoska; 68'Szymon Szfrański

Po dogrywce i rzutach karnych nasi piłkarze wywalczyli awans do Pomorskiej Ligi Juniorów młodszych. W sezonie 2014/2015 będą grać w gronie 14 najlepszych zespołów z naszsego województwa – od Chojniczanki Chojnice do Gryfa Słupsk no i oczywiście Lechia i Arka.