Zakończenie – festyn Orła.

W piątek 23 czerwca 2023 na boisku odbyło się spotkanie podsumowujące sezon 2022/2023. Przeszło 100 zawodników i zawodniczek z zespołów piłkarskich i siatkarskich mogło skorzystać dmuchańców, rozgrywek piłkarskich, piłki siatkowej oraz siatkonogi. Każdy uczestnik, rodzic, kibic mógł posilić się kiełbaską z grilla i ciastem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z watą cukrową i popcornem. Stoły zastawione były przekąskami i napojami przyniesionymi przez rodziców ?

Na zakończenie spotkania przy głośnym dopingu odbył się mecz rodziców z dziećmi ⚽️ Z powodu dużego zainteresowania wśród młodzieży rodzice musieli rozegrać aż 5 spotkań! Wielkie brawa dla rodziców, że dali radę? (wyniki są nieważne, ale dla mobilizacji młodych zawodników ? napiszemy, że rodzicie nie przegrali żadnego z pojedynków)

Po integracji młodzieży odbyło się także spotkanie seniorów, w trakcie którego podsumowano 1 sezon w klasie B.

We wczorajszym spotkaniu w sumie wzięło udział ok. 300 osób.

Integracja odbyła się dzięki pomocy wielu osób i instytucji. Szczególnie chcielibyśmy podziękować:

? GOPS Subkowy

? Dom Kultury w Subkowach

? firma Rollmax

? piekarnia-ciastkarnia Meler

?pp.M.iM. Pelowskim

? p. Dariuszowi Nawojowi

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji wczorajszego spotkania oraz za zaufanie jakim darzycie nasz Klub posyłając na zajęcia swoje pociechy??

Dziękujemy także zawodnikom za zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności pod naszymi skrzydłami ?

Życzymy udanych, bezpiecznych i aktywnych wakacji. Do zobaczenia na treningach (trenerzy na bieżąco będą informować o terminach na grupach Messenger)