Orzeł Subkowy – Wietcisa Skarszewy 6:1 (2:1)

W dniu 8 sierpnia 2020 Orzeł podejmował faworyzowany zespół ze Skarszew, który jeszcze w lipcu walczył w barażach o awans do IV ligi. Początek spotkania to przewaga gości i bardzo groźne sytuacje. W 27′ Bartłomiej Trzoska wyprowadza Wietcise na prowadzenie -0:1. Nasz zespół szybko odpowiada i już 3 minuty później mamy remis Wojciech Szoska 30′ – 1:1. Spotkanie się wyrównuje, ale to my schodzimy do szatni w lepszych nastrojach po trafieniu Paweł Domke 45′ na 2:1. Druga połowa to koncert Orła, cieszy zwłaszcza skuteczność i zespołowość w grze. Gustaw Andrzejewski 56′ podwyższa na 3:1, Michał Kalinowski 59′ na 4:1 – tuż po pojawieniu się na boisku. Goście walczą ale bardzo dobre zawody rozgrywa nasz bramkarz Mateusz Klinkusz. Przyjezdni tracą jednego z zawodników po czerwonej kartce. Rezultat podwyższa z rzutu karnego Adrian Tamowicz 80′ ,a ostateczny wynik dla Orła na 6:1 ustala Michał Kalinowski 88′ .

Cieszy postawa zespołu, spotkanie było ciekawe i obfitowała w dużo goli oraz ładnej dla oka gry, pomimo temperatury powietrza. Brawo zespół !!!