Pierwsza kolejka VICTORIA KALISKA – ORZEŁ SUBKOWY -1:3

Rozgrywki jesień sezonu 2020/2021 rozpoczęliśmy od spotkania w Kaliskach w niedzielę 2 sierpnia 2020. Pierwszy oficjalny, ligowy, mecz po długiej przerwie spowodowanej COVID 19 był trudny dla obu zespołów. Było to spotkanie walki, bez wielkiej finezji. Mecz był dość wyrównany. Orzeł objął prowadzenie w 21 minucie po samobójczym trafieniu. Gospodarze wyrównali w 76 minucie i zrobiło się dość nerwowo. Ale to do nas należała końcówka – w 85′ wyprowadził nas na prowadzenie Dawid Kania (1:2) oraz w 95′ podwyższył rezultat Adrian Tamowicz na 1:3 z rzutu karnego. Gratulacje dla zespołu i trenera.