Przegrywamy w Chojnicach z Chojniczanką II 0-2

Przegrywamy w Chojnicach z Chojniczanką II 0-2 /0-1/ po dobrym meczu w wykonaniu seniorów Naszego ORŁA. Bardzo dobra pierwsza połowa z kilkoma niewykorzystanymi sytuacjami Naszych chłopaków. Dostajemy bramkę „do szatni” z rzutu wolnego w 43’. Wyrównana druga połowa i niestety po jednej z kontr przeciwnika tracimy druga bramkę w 88’. Ale drużyna pokazała charakter i walkę do końca. Nie odstajemy piłkarsko od najlepszych drużyn w Naszej grupie V ligi.

Skład ORŁA: Klinkusz, Grzelak, Domke P., Orzechowski, Andrzejewski, Kołodziej, Alaburda /70’ Skalski T./, Smolinski /80’ Wroński/, Tramowskii /89’ Gdaniec/, Kalinowski /60” Szoska M./, Szoska W.

Zapraszamy już w środę o 15.30 do kibicowania, zagramy u siebie kolejny mecz ligowy /awansem/ z drużyną MADY Ostaszewo.