ZWYCIĘSKI OSTATNI MECZ SEZONU PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ

Seniorzy ORŁA Subkowy gościli w sobotę o godz. 1600 drużynę POWIŚLA II Dzierzgoń.

Mecz zakończył się zwycięstwem Naszego zespołu 4-2 /1-2/

po golach Pawła ŻELECHOWSKIEGO x 3 i Krzysztofa KOŁODZIEJA.

Po bezbarwnej i przyznajmy, słabej grze ORŁA w pierwszej połowie, przegrywaliśmy 1-2. Druga połówka, to już inny zespół, zmotywowany, z charakterem, grający fajną piłkę.

Niezawodny ŻELU dołożył do bramki z pierwszej połowy jeszcze dwie, a KOŁEK po pięknej zespołowej akcji dokończył dzieła, ustalając wynik spotkania na 4-2.

Co ciekawe, Nasz zespół poprowadził w zastępstwie trenera Krzysztofa TARNOWSKIEGO, trener Jacek LISEWSKI, który ma rękę do meczy drużyny seniorów. Wszystkie mecze, kiedy prowadził drużynę w zastępstwie – wygrał.

Skład ORŁA: Mateusz KLINKUSZ – Szymon GRZELAK, Paweł DOMKE, Damian ROMANOWSKI, Jacek CIOSEK /Krzysztof RACZEK/ – Krzysztof KOŁODZIEJ, Dawid KWAŚNIAK /Michał DOMKE/, Michał KALINOWSKI /Maciej SZOSKA/, Adam ZAKRZEWSKI – Wojciech SZOSKA, Paweł ŻELECHOWSKI.