Mecze Kontrolne 2017

ORZEŁ SUBKOWY : GDKiS Ostaszewo 14:2

Bramki dla Orła: Wojciech Szoska x5, Dawid Kania x2, Paweł Domke x2, Paweł Żelechowski x2, Michał Domke x1, Szymon Szafrański x1 i samobójcza

Wisła Tczew : ORZEŁ SUBKOWY 3:4 (1:3)

Bramki dla Orła: Wojciech Szoska x2 oraz Paweł Żelechowski x2

Trener Krzysztof Tarnowski miał do dyspozycji 14 zawodników

ORZEŁ SUBKOWY : Osiczanka Osice 5:2 (2:1)

Fot: Zbigniew Brucki

Bramki dla Orła: Tomasz Skalski x2; Szymon Szafrański x1; Szymon Grzelak x1 i Krzysztof Kołodziej x1.

W meczu kontrolnym wzięło udział 16 zawodników.

ORZEŁ SUBKOWY : Spójnia Sadlinki 8:0 (3:0)

Bramki: Dawid Kania x4; Wojciech Szoska x1; Adam Zakrzewski x1; Tomasz Skalski x1 i Szymon Grzelak x1.

Trener Krzysztof Tarnowski miał do dyspozycji 14 zawodników, w tym, naszego bramkarza nr 1 Mateusza Klinkusza. Trzeba dodać że Spójnia to aktualny lider A klasy
Dnia 11 lutego br zawodnicy Junior C2 przygotowujący się do rundy wiosennej, wzięli udział w turnieju halowym Supra CUP w Kwidzynie.
Po wyczerpującym(trwającym 6 godzin turnieju. Grano systemem każdy z każdym 2×10 minut) nasza drużyn zajęła 3 miejsce ulegając minimalnie zwycięzcy turnieju Supra I Kwidzyn 0:1 i Pogoni Prabuty I 1:2 i wygrywając z KS Czernin 2:1 i Suprą Kwidzyn II 3:2 oraz remisując 0:0 z Pogonią Prabuty II.

Podniesiony na duchu zwycięstwem Lechii 3:0 nad Jagiellonią, zebrałem się wreszcie żeby podać wynik naszego meczu sparringowego:

ORZEŁ SUBKOWY : Delta Miłoradz 0:7

" Co nas nie zabije to nas wzmocni "

ORZEŁ SUBKOWY : Czarni Przemysław 1 : 4 (1:0)

W kolejnym meczu kontrolnym trener Krzysztof Tarnowski miał do dyspozycji 20 zawodników. Pierwszą część meczu wygraliśmy, niestety w ostatnich 20 minutach meczu straciliśmy 4 bramki. Trzeba zaznaczyć że w II połowie graliśmy w dość eksperymentalnym składzie i ustawieniach, ale "wynik idzie w świat". Jedyną bramkę dla zespołu zdobył Krzysztof Kołodziej.

ORZEŁ SUBKOWY : Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 : 6 (0 : 4)

Trener Krzysztof Tarnowski miał do dyspozycji 19 zawodników. Niestety nie było wśród nich Mateusza Klinkusza, który przebywa na testach w Wierzycy Pelplin.

Jedyną bramkę dla Orła zdobył, z rzutu wolnego, Mateusz Sroka.