Życzenia Świąteczne

 Już jutro Wigilia Świąt Bożego Narodzenia i  kolejny świąteczny czas przed nami.

W imieniu Zarządu SKKF ORZEŁ SUBKOWY składam, wszystkim zawodnikom, od najmłodszych (rocznik 2010) do najstarszych (nie podam rocznika), szkoleniowcom, serdeczne życzenia spędzenia tego świątecznego czasu w spokoju, z uśmiechem na ustach i radością w sercu. Niech ta chwila radosnego oddechu od reżimu codzienności doda energii i motywacji, do działań w Nowym 2017 Roku.

W imieniu całego klubu składam życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Sczęśliwego Nowego Roku tym którzy wspierają nas finansowo. Dzięki ich pomocy ORZEŁ SUBKOWY może działać.

  Szczególnie dziękujemy Gminie Subkowy i Panu Wójtowi Mirosławowi Murzydło, a także Powiatowi Tczewskiemu który wspiera naszą drużynę z rocznika 2003.

  Nasi reklamodawcy od wielu lat stale dofinansowują  nasz klub:

– Agros  Tadeusz i Jan Szwarc

– Zakład Stolarski Bogdana Zalewskiego

– firma Bol-Trans Bolesław Makowski

Regularnie od 2009 roku pomaga nam BS TCZEW i jej Prezes Pani Jadwiga Pokorska-Sawczuk.

Liczymy na regularne  wspomaganie przez zawiązaną w tym roku Radę Sponsorów.

 

Na koniec kilka informacji:

Nasi zawodnicy cały czas grają na hali i to z sukcesami.

W Gniewie prowadzi zespół Rollmax Subkowy, liderem strzelców z 14 bramkami jest Wojciech Szoska(Rollmax), a tuż za nim są SzymonGrzelak(KeramzytI) i Waldemar Kowalski(Rollmax) z 6 bramkami.

W Tczewie prawadzi zespół Pan Samochodzik a wiceliderem snajperów jest jego zawodnik Paweł Żelechowski z 16 bramkami, a 5 miejsce z 13 bramkami zajmuje Mateusz Janowski. Wszystkim życzymy powodzenia w dalszych meczach.

 I jeszcze jedna informacja. Najlepszym sportowcem Powiatu Tczewskiego w 2016 roku został wybrany Miłosz Walkowiak – triathlonista – jeden z najlepszych w Polsce. Nie wszyscy wiedzą o jego subkowskich korzeniach, Miłosz to wnuk Pana Tadeusz Szwarca współwłaściciela firmy Agros TJ.

 Serdecznie gratulujemy wychowania takiego sportowca i życzymy dalszych sukcesów. Triathlon to niezwykle trudna sportowa dyscyplina, wymagająca ogromnego wysiłku i stałego treningu oraz dużych nakładów finansowych.

Subkowy 23.12.2016 rok