CZARNI Przemysław jesien 2015

Po dwóch remisach – szansa na pierwsze zwycięstwo, przy okazji pierwszego meczu w tym sezonie na własnym obiekcie.

Sobota 29.08.2015r

Junior B zaprasza na  14,oo na mecz z Deltą Miłoradz.

ORZEŁ SUBKOWY : Delta Miłoradz   3:2 (3:1)

Bramki: Dawid Mazax2 i Maciej Szoska(k)x1

Niedziela 30.08.2015r

V Liga zaprasza na 14,oo na mecz z Czarnymi Przemyslaw.

Historia – nie udało się nam jeszcze wygrać z Czarnymi Przemyslaw. Najbliżej było w meczu wiosennym z tego roku na wyjeździe, gdzie do 75' prowadziliśmy 3:0 , niestety mecz skończyl się remisem.

ORZEŁ SUBKOWY : Czarni Przemysław  4:4  (3:1)

Bramki dla Orła: 4'Paweł Żelechowski;24' samobójcza;43'Dawid Kania;73'Dawid Kwaśniak

Skład: Mateusz Klinkusz – Łukasz Banaś (25'Robert Gierszewski);Dawid Kwaśniak;Marcin Ciosek;Krzysztof Kwaśniak – Adam Zakrzewski(65'Szymon Szafrański);Michał Kalinowski; Paweł Żelechowski(56'Michał Domke);Wojciech Szoska -Paweł Domke;Dawid Kania

Niestety kolejny remis. Co by tu dużo pisać – cieszmy się z niego.Słaba gra między 45 a 70 minutą spowadowała że z 3:1  zrobiło się 3:4 . W ostatnich minutach mogliśmy doprowadzić do zwycięśtwa. Ogólnie jednak więcej tzw " setek " miała drużyna Czarnych Przemysław.