PIASKI jesień 2015

Poczatek ligi. Pierwsza kolejka w upalnych warunkach.

Sobota 15.08.2015r

V liga  wyjeżdża (autokar) o godz 12,3o na mecz o 15,oo z Piaskami Wąglikowice.

Historia:    2 mecze – 2 remisy.

Piaski Wąglikowice : ORZEŁ SUBKOWY     3:3  (3:1)

Bramki dla Orła: 14',52' Szymon Szafrański;81'Wojciech Szoska(k)

Skład: Mateusz Klinkusz – Paweł Żelechowski(67'Krzysztof Kwaśniak);Marcin Ciosek; Dawid Kwaśniak;Jacek Ciosek -Wojciech Szoska;Wiktor Reinholz(57' Dawid Kania);Michał Kalinowski;Piotr Kurczyński;Michał Domke(67'Maciej Szoska) – Szymon Szafrański

 Kilka słow komentarza. Strzeliliśmy pierwsi bramkę 13' Szymon Szafrański(asysta Żelechowski), ale w I części gry to Gospodarze byli od nas lepsi. W 20' trzech zawodników Piasków na spalonym, boczny sędzia pan Recław nic nie zauważył. Później dwa razy nasi  obrońcy za krotko wybili piłkę i piłkarze z Wąglikowic oddali z 13-15 metrów 2 skuteczne strzały.

II część meczu nasi zawodnicy zaczęli w bardzo szybkim tempie i cała ta część należała do naszego teamu. W 52' kolejną bramkę zdobywa Szymon Szafrański(asysta Wojciech Szoska).Trzeba podkreślić dobre sędziowanie głównego pana Krzysztofa Pawłowskiego. No i 3 bramka zdobyta przez Wojciecha Szoskę z  rzutu karnego – podyktowanego za faul na Szymonie Szafrańskim. Mieliśmy następne okazje ale mecz skończył się remisem.

 Naszych zawodników trzeba pochwalić za waleczność i nieustępliwość.