PIASKI Wiosna 2015

Poprzedni weekend: 2 przegrane; 1 remis i 1 zwycięstwo naszego "Okrętu Flagowego" zespołu V Ligi. Zobaczymy jakie wyniki przyniesie najbliższa kolejka. Jesienią były 3 zwycięstwa i 1 remis.

Sobota 09.05.2015r

Junior D1 zaprasza na 11,oo na mecz z Sobieskim Gniew. Jesienią  7:1 dla ORŁA.

ORZEŁ SUBKOWY : Sobieski Gniew 5:0 (2:0)

Bramki: Maciej Citkowskix1;Samuel Lewandowskix1;Maciej Sablewskix1 i Radosław Klohs x2

Vliga zaprasza na 18,oo na mecz z Piaskami Wąglikowice. Jesienią 1:1

ORZEŁ SUBKOWY : Piaski Wąglikowice 3:3 (0:3)

Bramki dla gości: 16',27'Wiktor Bławat;28'Bartosz Machut

Bramki dla Orła 54'Łukasz Skalski;57',59' Dawid Kania

Skład:Kamil Szabłowski – Marcin Ciosek;Piotr Pustkowski;Michał Meller;Łukasz Skalski – Paweł Domke(75'Dawid Kwaśniak);Szymon Grzelak(83'Piotr Kurczyński);Paweł Żelechowski;Robert Polański;Jacek Ciosek – Dawid Kania

Mecz wydaje się łatwy do oceny. Fatalna pierwsza połowa i na początku II części w 6 minut zdobywamy 3 bramki doprowadzając do remisu. Cieszy postawa drużyny w drugiej połowie meczu. Dwie bramki Dawida Kani i nie dużo brakowało aby ustrzelił hat tricka.

Niedziela 10.05.2015r

Junior B wyjeżdża  o godz 07,oo na mecz o 11,oo z Gryfem Słupsk. Jesienią 2:0 dla ORŁA

Gryf Słupsk : ORZEŁ SUBKOWY 2:3 (1:1)

Bramki dla Orła: Szymon Szafrańskix2 i Maciej Szoskax1

Serie A zaprasza na 15,oo na mecz z Rodłem Trzciano. Jesienią 2:0 dla ORŁA

ORZEŁ SUBKOWYII : Rodło Trzciano  4:3 (2:2)

Bramki dla Orła: 14' i 79' Wojciech Szoska;19'Daniel Lisewski(k);76'Piotr Kurczyński.

Cieszą pierwsze 3 pkt zdobyte przez nasz zespół.Nasz rezerwowy bramkarz  Alan Skonieczny obronił rzut karny(był to jego pierwszy mecz w tym sezonie na tej pozycji)