Orzeł Subkowy – Czarni Przemysław 5:0 (2:0)

Mecz rozegrany w środę 26 sierpnia 2020 zapowiadał się bardzo ciekawie. Goście z Przemysławia broniący się w poprzednim sezonie przed spadkiem (w sumie zajęli ostatnie miejsce) i w tym sezonie radzą sobie dość przeciętnie. Niby łatwy mecz, ale bardzo długo toczył się wyrównany mecz. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Orzeł pokazał swoją przewagę – po dwóch trafieniach Dawida Tramowskiego (42′ i 44′) prowadzimy 2:0. Drugą połowa była dla nas lepsza. Czarni stworzyli sobie kilka sytuacji, to jednak my byliśmy znacznie skuteczniejsi. W 53 minucie na 3:0 podwyższył Wojciech Szoska, który, w 61′ dołożył kolejne trafienie. Wynik zamknął Dawid Kania w 70′ na 5:0.

Cieszy wygrana i kolejne 3 punkty – ale można jeszcze popracować nad kilkoma elementami gry. Takie mecze wbrew pozorom są bardzo trudne. Czekamy na kolejny mecz!!!