Ruszamy z przygotowaniami

Już za kilka dni ruszamy z przygotowaniami do rozgrywek A klasy. Ostatni sezon Orzeł Subkowy grał na tym poziomie rozgrywkowym w sezonie 2010/2011. Wśród strzelców bramek z tamtej ekipy byli: Dawid Wróblewski, Dawid Kania, Jacek Kołodziej, Piotr Pustkowski, Jacek Ciosek, Jakub Mikulski, Krzysztof Kwaśniak, Mateusz Iwański, Piotr Kurczyński. Zespół ten wywalczył awans do V ligi gdzie nasz Orzełek spędził prawie 11 sezonów. Teraz to my piszemy nową historię i chcemy nawiązać do tamtych czasów. Jako beniaminek nie wiemy co nasz czeka i musimy podejść z pokorą do przeciwnika. Po dwóch latach od reaktywacji mamy dość solidny zespół – naszym celem na tą rundę jest pierwsza piątka. Oczywiście boisko to wszystko zweryfikuje.

Przygotowania zaczynamy od 9 lipca 2024 – wtorek godzina 18:00 boisko w Subkowach. Trenujemy dwa razy w tygodniu – wtorki i czwartki. Mamy zaplanowane 6 sparingów:

1. Jurand Lasowice 20/21 lipca (A klasa)

2. Grom Nowy Staw II – 28 niedziela 17:00 w Nowym Stawie (B klasa)

3. RKS Oldboys Kwidzyn – 3/4 sierpnia (A klasa)

4. Centrum Pelplin – 6 sierpnia – wtorek (V liga)

5. Świt Radostowo – 10/11 sierpnia (B klasa)

6. KP Keramzyt Szprudowo – 14 sierpnia – środa (B klasa)

Weekend 17/18 sierpnia 2024 rozpoczynamy ligę. Będziemy też grać w Pucharze Polski. Zapraszamy do kibicowania naszym chłopakom w rozgrywkach serii A 😉 oraz pozostały zespołom juniorskim.