Szczęśliwego Nowego Roku

Mijający rok był dla nas niezwykle burzliwy. Wycofaliśmy z rozgrywek zespół seniorów  – większa grupa nie chciała już reprezentować barw Orła. Jednak świat nie znosi próżni. Znalazła się spora grupa chłopaków, która zaczęła trenować już od kwietnia i od sierpnia rozpoczęliśmy z seniorami walkę od B klasy. W rozgrywkach Pomorskiego ZPN i Wojewódzkiego Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej mamy:

  1. Seniorzy – B klasa grupa 5 Malbork (2006-1979)
  2. Junior C2 (2009-2011)
  3. Junior E1(2012-2013
  4. Junior F1(2014-2015)
  5. Junior G1(2016-2017)
  6. Młodziczki – siatkarski (2007-2009)
  7. Juniorki młodsze  siatkarki(2010 – 2011)

Należy podkreślić, że zajęcia odbywają się praktycznie cały rok, przynajmniej dwa razy w tygodniu mamy treningi i najczęściej w weekend mecz/turniej. Każda z 7 grup trenuje średnio prawie 50 tygodni w roku  – co daje średnio 250 godzin  zajęć sportowych na każdą grupę. Prawie 200 osób czynnie wzięło udział w naszych treningach. Na same przejazdy na zawody sportowe wydaliśmy ponad 25 000 zł. Zjeździliśmy praktycznie całe województwo, rywalizując raz lepiej raz gorzej. Liczy się przede wszystkim rozwój. Jest to naprawdę duże przedsięwzięcie ale jakoś udaje się je realizować. Udało się wreszcie wyremontować nasze szatnie (Gmina Subkowy) . W okresie od marca do listopada czasami tylko w weekend (mecze/turnieje wyjazdowe) nie było wykorzystywane nasze boisko i zaplecze do zajęć. Teraz to jest dla nas ekstraklas i to opinia nie tylko nasza ale także zespołów przyjezdnych.

Ciszy nas, że tyle młodzieży chce u nas uprawiać sport. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i pracę nad sobą i swoim rozwojem. Dziękujemy rodzicom za wspieranie nas i swoich pociech.  

Dziękujemy trenerem i działaczom za codzienną prace, która pozwala istnieć i działać nam na codziennej. Bez Waszej pasji nie było by nas.

Dziękujemy sponsorom i Gminie Subkowy za wpieranie nas finansowo i materialnie, bez tego nie mielibyśmy warunków, aby szkolić i brać udział w rozgrywkach oraz wyposażać w wszelaki sprzęt naszych zawodników i zawodniczki.

Dziękujemy kibicom i sympatykom za to, że jesteście na dobre i na złe z nami. Dajecie nam wszystkim motywacje do pracy i działania.