Podsumowanie roku 2021 i życzenia

Gramy ze zmiennym szczęściem w mijającym roku. Seniorzy potrafili wygrać z najlepszymi zespołami z naszej ligi, ale też potrafili przegrać z outsiderami. Ostatecznie w bardzo silnej lidze (jak nie najsilniejszej w historii) zajęliśmy 9 miejsce na 18 zespołów. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć czy jest to sukces czy porażka. Apetyty były dużo większe, choć niektórzy przed sezonem też widzieli wszystko w ciemnych barwach. Przez miniony rok posiadaliśmy 4 zespoły juniorskie w rozgrywkach Pomorskiego ZPN:

Junior C2

Junior D1

Junior E2

Junior F2

oraz jeden zespół żeński w rozgrywkach siatkarskich w Pomorskiej Lidze Wojewódzkiej Młodziczek grający na poziomie V ligi (debiut tegoroczny).

Ciszy nas, że tyle młodzieży chce u nas uprawiać sport. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i pracę nad sobą i swoim rozwojem.

Dziękujemy trenerem i działaczom za codzienną prace, która pozwala istnieć i działać nam na codziennej. Bez Waszej pasji nie było by nas.

Dziękujemy sponsorom i Gminie Subkowy za wpieranie nas finansowo i materialnie, bez tego nie mielibyśmy warunków, aby szkolić i brać udział w rozgrywkach oraz wyposażać w wszelaki sprzęt naszych zawodników i zawodniczki.

Dziękujemy kibicom i sympatykom za to, że jesteście na dobre i na złe z nami. Dajecie nam wszystkim motywacje do pracy i działania.