Orzeł Subkowy – Tęcza Brusy 4:2 (0:1)

W dniu 5 września 2020 podejmowaliśmy u siebie Tęcze Brusy. Mecz w pierwszej połowie nie układał się po naszej myśli. Straciliśmy gola na 0:1 w 17 minucie gry (piękny strzał z przewrotki). Dość wyrównana gra nie przyniosła zmiany rezultatu – zmieniła się za to pogoda – ulewny deszcz.

Druga odsłona należał już do Orła – dość ciężkie, mokre boisko okazało się lepsze dla naszych – po dwóch trafieniach w Dawida Smolińskiego w 47′ i 50′ wyszliśmy na prowadzenie 2:1. Kolejne trafienie zaliczył Tomasz Skalski w 72′. Goście cały czas walczyli o zmianę rezultatu, czego efektem był gol na 3:2 w 83′. Udało się jednak naszemu zespołowi dowieść korzystny wynik do końca, a nawet go podwyższyć na 4:2 za sprawą trafienia Karola Kowalczyka w doliczony czasie gry.

Po bardzo ciężkim meczu – pokonaliśmy Tęcze i mamy kolejne zwycięstwo na koncie – brawo drużyna!!!

Junior D1 zagrał na turnieju w Przechlewie zdobywając ostatecznie 5 miejsce na 7.

Swój turniej zagrał też junior E1

Brawa za zaangażowanie i walkę -poniżej kilka zdjęć z opisywanych meczy naszych Orłów