Niestety przegrywamy mecz seniorski ORŁA Subkowy z drużyną SOKOŁA Zblewo 1-4 /1-3/.

Rozpoczęło się znakomicie dla Nas, objęliśmy prowadzenie po znakomitej akcji i golu Adriana TAMOWICZA, by po chwili stracić bramkę na 1-1. Przy tym wyniku dwóch doskonałych sytuacji nie wykorzystujemy. Jeszcze przed przerwą goście strzelają dwie bramki i schodzimy do szatni przegrywając 1-3. Po przerwie SOKÓŁ strzela jeszcze jedną bramkę i przegrywamy ostatecznie 1-4. Uważam, że podjęliśmy walkę i dwie bramki do szatni podcięły Nam skrzydła. Ale dzięki Panowie za walkę. Głowy do góry i jedziemy dalej. 11 meczy w rundzie jesiennej jeszcze przed Nami, czyi 33 pkt do zdobycia. Jest fajna ekipa i WALCZYMY!!!. A kibiców zapewniamy, że będą z Nas dumni!!!
Skład ORŁA: KLINKUSZ-SKALSKI Ł., DOMKE P. /GRZELAK/, ANDRZEJEWSKI /ALABURDA/, ORZECHOWSKI-KOŁODZIEJ, KALINOWSKI, GOŃDA, TAMOWICZ /WROŃSKI/, SMOLINSKI /SZOSKA M./-TRAMOWSKI.