CZWARTEK I PIĄTEK SPARINGOWO

W ubiegły czwartek juniorzy D1 ORŁA Subkowy rozegrali mecz sparingowy z rówieśnikami z MKS GRYF Tczew /już na naturalnej trawie/ na boisku w Subkowach, przegrywając 1-4. Trener Damian OSTROWSKI miał do dyspozycji 16 zawodników i zawodniczek.

Z kolei w piątek o godz. 1930 seniorzy ORŁA zagrali mecz kontrolny z drużyną OSICZANKI, remisując 5-5 /3-1/.

Dobra gra do przerwy. W drugiej połowie dużo nonszalancji i niepotrzebnych „zabaw” z piłką. Tym razem trener Andrzej BORYS miał do dyspozycji tylko 12 zawodników. Część drużyny chora, kilku wyjechało jeszcze na kilka dni  wypocząć /ostatnia okazja – już za dwa tygodnie rusza liga i każdy weekend granie/.

Bramki dla ORŁA strzelali: Franciszek RYTLEWSKI x 2, Adrian TAMOWICZ x 2 oraz Krzysztof KOŁODZIEJ.

Skład: Mateusz KLINKUSZ – Szymon GRZELAK, Jacek CIOSEK, Marcin CIOSEK, Paweł ŻELECHOWSKI – Michał ALABURDA, Krzysztof KOŁODZIEJ, Michał DOMKE, Michał KALINOWSKI – Adrian TAMOWICZ, Franciszek RYTLEWSKI /46′ Cezary GRALA/.