SOBOTA ZA 9 PUNKTÓW

Bardzo udana sobota drużyn ORŁA Subkowy.

No to po kolei:

Juniorzy D2 3 pkt i zwycięstwo walkowerem /goście nie dojechali/ z SOBIESKIM Gniew.

Juniorzy C1 3 pkt i efektowne zwycięstwo w Sztumie z drużyną OLIMPII 6-2 /5-0/ po bramkach Czarka „ZŁOTEGO” Knurowskiego x 2, Maćka „MAŁEGO” Sablewskiego x 2 oraz Jeremiasza Markiewicza x 2.

Skład ORŁA: Jakub PELCER – Aleks MALMUR, Michał GÓRKA, Leszek ĆWIKLIŃSKI, Filip SZCZĘCH – Cezary KNUROWSKI, Cezary GRALA, Jeremiasz MARKIEWICZ, Nikodem HAŁAJ /Kacper CISEWSKI/ – Maciej SABLEWSKI, Filip TARNOWSKI /Paweł SZOSKA/.

Seniorzy 3 pkt po zwycięstwie u siebie z drużyną SPÓJNI Sadlinki 5-0 /3-0/ po golach: niezawodnego Wojtka SZOSKI x 3 /26 goli w sezonie – nieźle co?/, Dawida KANI /lekko sfochowany, że dostał zmianę w drugiej połowie/ i Szymona GRZELAKA z wolnego /bramka stadiony świata albo, jak mówi „ŻELU” strzał rozpaczy – 105 minuta/.

Skład: Mateusz KLINKUSZ – Szymon GRZELAK, Paweł DOMKE, Krzysztof RACZEK, Jacek CIOSEK – Krzysztof KOŁODZIEJ, Adam ZAKRZEWSKI /80′ Paweł ŻELECHOWSKI/, Michał KALINOWSKI /70′ Maciej SZOSKA/, Michał DOMKE /75′ Michał ALABURDA/ – Dawid KANIA /55′ Tomasz SKALSKI/, Wojciech SZOSKA.