sokół wiosna 2014

Kolejne mecze przed nami.

Sobota 26.04.2014r.

Juniorzy D1 wyjeżdżają o 9,oo na mecz o 11,oo z Borowiakiem Czersk. Jesienią u siebie wygraliśmy 3:1

Borowiak Czersk : ORZEŁ SUBKOWY 1:1(0:0) Bramka Przemysław Mokwa x1

V liga wyjeżdża o 14,oo na mecz o 16,oo z Sokołem Zblewo. Jesienią u siebie przegraliśmy 1:2

Sokół Zblewo : ORZEŁ SUBKOWY 2:0 (2:0)

Skład:  Pelcer,Kiwatrowski,A.Ciosek,M.Ciosek,Ł.Skalski,Malarski, Szoska,T.Skalski,M.Skalski(55' Sablewski),Grzelak(43' Kalinowski),Kwaśniak(70'Kurczyński).

Komentarz: straciliśmy bramkę w pierwszej minucie  meczu. Odnotować także trzeba pierwsze pełne 90 minut Marcina Cioska(97) i debiut w zespole seniorów Michała Kalinowskiego(98)

Juniorzy E1(2003 i młodsi) wyjeżdżają na turniej do Miło Jesienią na wyjeździe był remis 3:3radza, który rozpocznie się o 14,3o z udziałem Delty Miłoradz, Gromu Nowy Staw i Powiśla Dzierzgoń

21 zawodników Orła wzięło udział w turnieju. Trener Lisewski podzielił ich na dwie drużyny. ORZEŁ I(rocznik2003) wygrał 5:0 z Gromem Nowy Staw, 3:2 z Deltą Miłoradz,8:1 z Powiślem II Dzierzgoń i zremisowali 2:2 z Powiślem I Dzierzgoń. Orzeł II(rocznik 2004/2005) wygrał z Gromem Nowy Staw 3:0, Powiślem I Dzierzgoń 1:0,Powiślem II Dzierzgoń 2:0 i przegrał z Deltą Miłoradz 0:2. Trudno nie uznać tego występu za bardzo udany.

Niedziela 27.04.2014r.

Serie B zaprasza na mecz o godz 14,oo z Bałtykiem Sztutowo.Jesienią na wyjeździe wygraliśmy 3:2

/ Pojedynek na szczycie tabeli/

ORZEŁ II SUBKOWY : Bałtyk Sztutowo  2:0 (0:0)

Bramki : Dawid Kania x1 i Krzysztof Kwaśniak x1

Skład : Karol Koss- Sebastian Skonieczny; Remigiusz Parteka;Jarosław Szulik(75'Arkadiusz Pelpliński);Mateusz Bochenek – Dawid Malinowski(46'Krzysztof Wojcicki);Daniel Lisewski(c);Krzysztof Kwaśniak;Michał Domke(65'Daniel Kowalski) – Dawid Kania;Paweł Domke

Czwartek 01.05.2014r

Junior B zaprasza na mecz o godz 11,oo z Błękitnymi Kmiecin.Jesienią remis 3:3

ORZEŁ SUBKOWY : Błękitni Kmiecin 2:2 (1:0) Bramki Daniel Kowalski x1; Maciej Szoska x1